Укр.   Рус.   Eng.

Результати інноваційного змісту навчання групи УБД-41 на кафедрі УІКБ

Кафедра "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" (УІКБ) Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій вчить студентів тому, що потрібно і так, як потрібно, - теоретично і практично.

Завдяки нової освітньої моделі «12 кроків до якісної освіти», реалізованою в навчальному процесі університету і орієнтованою на забезпечення підготовки фахівців по спеціальності "125 Кібербезпека", спеціалізації "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою", були отримані результати навчання –захисту бакалаврських робот  студентами групи УБД-41. З 20 студентів оцінені на відмінно – 7, на добре – 5, на задовільно - 8.

Голова Державної екзамеційної комісії Семенченко Андрій Іванович підвів підсумки захисту. При цьому зазначив підвищення наукового рівня виконаних студентами дипломних робіт, в порівнянні з минулим навчальним роком. Кращими, як професіонали- дослідники з виконання завдань в своїх роботах, були названі студенти Брикова Анастасія Володимірівна і Позняк Дмитро Ігорович!

 
 

Результати досліджень з практичними прикладами і знання студентів, які були продемонстровані на захисті, сприяють забезпеченню конкурентних переваг з питань працевлаштування  студентів по спеціальності, і в одночас відповідає потребам компаній-партнерів!

 
 

*****

Науково-педагогічні працівники кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» вітають студентів з захистом дипломних робіт та бажає найкращих результатів у професійній діяльності по вирішенню важливих та  складних питань, пов’язаних з управлінням інформаційною та кібернетичною безпекою!


Фотографії

Оцініть новину:
6

Читайте також

Державний університеттелекомунікацій -визнаний лідер ІТ-освіти України,багатопрофільний вищий навчальнийзаклад IV рівня акредитації,сертифікований зам..
Сьогодні, 27 червня 2019 року, в Державному університеті телекомунікацій відбулося урочисте вручення дипломів студентам денної та заочної форм навчанн..
Не знаєш чим зайнятися цього літа? Проведи час з користю - шукай можливості, які прокачають твої скіли! Заповни заявку на SMART стажування VOLIA..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 313
^