Якісна практична підготовка студентів на кафедрі УІКБ підтверджена сертифікатами по програмі “Основи інформаційної безпеки”

16:35, 20-06-2019

В рамках навчального процесу, згідно концептуально новій освітній моделі Інноваційний зміст навчання, впровадженою в Державному університеті телекомунікацій, на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) проведений курс по програмі Основи інформаційної безпеки, розробленою компанією Zillya! Антивірус”. Ця програма за своєю соціальною ініціативою надає безкоштовні ліцензії для навчальних закладів і некомерційних організацій України. В основу програми був закладений спеціалізований відеокурс, створений некомерційним ресурсом онлайн-курсів Prometheus і антивірусною лабораторією Zillya!

6.06.19 завідувач кафедри Курченко Олег Анастасійович за успішне закінчення курсу "Основи інформаційної безпеки" вручив сертифікати студентам групи УБД-31 (староста групи Гончаренко Наталія Аркадіївна).

Отримані студентами на курсах знання дозволять професійно вирішувати  проблемні питання інформаційної безпеки як комп’ютерних систем, так і окремих комп'ютерів, смартфонів, планшетів, як користування соціальними мережами і електронною поштою, так і  пошуковими інформаційними системами  в глобальній мережі Інтернет.

СЕРТИФІКАТ

Виданий 07.06.2019

Цей сертифікат засвідчує, що

Поляков Дмитро Андрійович

успішно закінчив(ла) курс

Основи інформаційної безпеки,

наданий технічним директором Zillya! Антивірус

Олегом Сичем через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

СЕРТИФІКАТ

Виданий 06.06.2019

Цей сертифікат засвідчує, що

Сколота Владислав Вікторович

успішно закінчив(ла) курс

Основи інформаційної безпеки,

наданий технічним директором Zillya! Антивірус

Олегом Сичем через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.