До уваги абітурієнтів спеціальності «Системний аналіз»

06:43, 21-06-2019

Відповідно до правил прийому та ліцензованого обсягу на кафедрі «Системного аналізу» є 50 місць для прийому на навчання на 1 курс денної форми навчання.

Якщо Ви здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста будь-якої спеціальності, запрошуємо Вас до навчання на 2 курс, на кафедрі є 29 вакантних місць.

Для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста по спорідненій спеціальності, на кафедрі «Системного аналізу» є 19 вакантних місць для прийому на навчання на 3 курс.

Останнім часом роботодавців усе більше цікавлять не вузькопрофільні IT-виконавці, а спеціалісти із широким світоглядом, здатні охопити ситуацію загалом і виділити принципові проблемні моменти. Підготовку саме таких фахівців здійснює кафедра «Системного аналізу».

Кафедра «Системного аналізу» навчить вас: ставити задачі та керувати проектами з розробки програмного забезпечення, впроваджувати та підтримувати роботу інформаційних систем для автоматизації бізнес-процесів, аналізувати інформацію та забезпечувати підтримку прийняття рішень. Для забезпечення свого високого професійного рівня ви вивчите мови розмітки, моделювання та програмування HTML, CSS, UML, Java, PHP, JavaScript, Python; системи управління базами даних Oracle, MySQL, DB2, SQL Server, PostgreSQL та інші.

Впровадження в навчальний процес професійних курсів компаній-партнерів кафедри дозволить вам отримати сертифікати провідних IT-компаній світу, серед яких ІВМ, Oracle, Hewlett Packard, Cisco, InterSystems Cache.

У випадку добросовісного навчання ви гарантовано зможете отримати високооплачуване перше робоче місце. Середній рівень зарплат на ключових вакансіях системного аналітика в Україні становить від початкових 14 000 грн. (або 500$) до 132 000 грн. (або 4700$).

Не втрачай свій шанс навчатися за прогресивною IT-спеціальністю!