Стажування від фірми партнера кафедри ТСМ

13:14, 15-07-2019

Не знаєш чим зайнятися цього літа?

Проведи час з користю - шукай можливості, які прокачають твої скіли!

Заповни заявку на SMART стажування VOLIA.

Проходь співбесіду з крутим керівником проекту

Поринай у світ великого бізнесу!

Обирай власний SMART проект, працюй над його реалізацією разом з ментором, презентуй свій проект топ-менеджерам компанії, та дивись як твоя праця впливає на величезний бізнес. Найкращі випускники SMART стажування отримають стипендію "Воля" на наступний учбовий семестр (вересень - грудень 2019).

Також ти можеш знайти фанових друзів! Разом з тобою будуть втілювати свої проекти інші амбітні студенти:)

Наші SMART проекти:

• IT (розробка сайту) (cтворення мультифункціонального сайту з прив'язкою до кількох масивів даних (Excel, SQL), який допоможе збирати та аналізувати інформацію для покращення рівня обслуговування клієнтів компанії.)
  • Створення відео-контенту (digital) (Сценарій і монтаж розважального або навчального відео для онлайн-спільноти користувачів Воля клуб.)
  • Створення відео-контенту (корпоративний сегмент) (режисура, зйомка і монтаж лайф-відеоролика, в якому необхідно розповісти про Customer journey (шлях покупця), який проходить клієнт Дата-Центру Воля: від виникнення потреби в послузі до моменту покупки.)
  • Аналітика (тобі потрібно буде проаналізувати шлях абонента до моменту відключення від послуг, виявити закономірності, візуалізувати твої висновки та запропонувати рішення)
  • Розвиток продукту (маркетинг) (створення концепції нового продукту за допомогою використання сучасних фреймворків з сервіс-дизайну і продакт менеджменту)
  • Онлайн-навчання (HR) (вдосконалення розділу «LibVolia» онлайн бібліотеки компанії. У бібліотеці буде каталог книг (по тематиках, а також по хітам прочитання і найближчим новинкам), створення рубрики «Tips in Work» (навчальні відео з обраної тематики.)
  • Пройди шлях клієнта: перехід до іншого мобільного оператора (ти візьмеш сім карту, яку ми надамо і пройдеш шлях переходу до іншого мобільного оператора, на підставі цього зробиш презентацію з висновками, що легко, а що складно і, що можна поліпшити, щоб клієнту було зручніше.)
  • Реклама (розробка концепції для рекламної кампанії: позначення цілей, підготовка комунікаційного плану, реалізаці
  • Дизайн (фірмовий стиль) (створення єдиного фірмового стилю, а саме: рекламні слогани, асоціативних героїв, ідеї для візуалізації послуг в соціальних мережах, пошук картинок)

ОБИРАЙ SMART ПРОЕКТ ТУТ

Щоб подати заявку запиши коротке відео, тривалістю до 1 хвилини: розкажи про себе, де і на кого навчаєшся, чому ти хочеш на стажування в ВОЛЯ  і чому тобі цікавий обраний проект