Щасливих Вам студентських років!

09:14, 04-09-2019

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій вітає всіх першокурсників!

Відсьогодні ви – повноправні члени нашої великої і дружної університетської родини. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.

Хотілося б, щоб ви вийшли зі стін університету не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї держави. Переконані, що студентство Державного університету телекомунікацій за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання.

Не витрачайте марно дорогоцінний час, студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, що будуть супроводжувати вас все життя. Сподіваємось, в університеті ви знайдете справжніх друзів і однодумців.