Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Настала золота пора року, а разом з нею розпочався і новий навчальний рік!

Завітавши на лінійку 2 вересня в Державний Університет Телекомунікацій, я була  приємно вражена такою великою кількістю студентів-першокурсників!

Зараз, навчаючись на другому курсі, я навіть трішки заздрю, відчуваючи цей хвилюючий момент перед початком «нового життя». Обравши Державний Університет Телекомунікацій, ви прийняли одне з найважливіших рішень у своєму житті.

Хочеться привітати наших першокурсників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зі вступом, побажати натхнення та успіхів  у навчанні, а також витримки та терпіння під час цієї «кропіткої роботи».

Впевнено крокуйте вперед до обраної професії і ви, неодмінно, станете висококваліфікованими фахівцями! Головне - ваші прагнення та бажання! Вітаю! Зі святом!

Оцініть новину:
10

Читайте також

Вересень відзначився декількома подіями у науковій спільноті, що пов’язані з увагою до екологічного стану довкілля в Україні та світі. Наприкінц..
Тренінговий центр компанії EPAM Systems розпочав свою роботу в Державному університеті телекомунікацій в листопаді 2015 року. Цей рік не став виклю..
На кафедру Телекомунікаційних технологій 17.10.2019 року знову завітала делегація школярів зі Спеціалізованої школи №115 Солом’янського району. ..

Ключові слова


Переглядів: 304
^