У студентів-першокурсників відбулося перше заняття

10:04, 08-09-2019

На першому занятті завідувач кафедри маркетингу, д.е.н., професор Виноградова Олена Володимирівна ознайомила студентів з історією ГУТ і кафедри, структурою університету та інституту менеджменту і підприємництва, викладацьким складом кафедри з інноваційними змінами в системі навчання університету. Також доц. кафедри маркетингу Іртлач Михайло Олександрович докладно розповів про переваги та перспективи спеціальності «Маркетинг» в сучасному ринковому середовищі.

Окремо слід відзначити активну участь маркетологів другого курсу в святкуванні Дня Знань, які з власної ініціативи також привітали першокурсників, розповіли про свій успішний досвід навчання і запропонували їм ознайомчу екскурсію університетом.

Дорогі першокурсники!  Нехай багаж знань, який ви придбаєте, стане запорукою побудови успішної кар'єри в обраній вами сфері. Бажаємо Вам, щоб навчання в Державному університеті телекомунікацій  запам'яталася вам як час відкриттів, дружби і успіху у всьому!