Розрпочався навчальний рік: про що треба пам’ятати

14:51, 13-09-2019

Навчитися можна тільки тому, що любиш.

Й. Гете.

Добігає кінця другий тиждень нового навчального року. Першокурсники спеціальностей «Економіка» і «Соціологія» вже відчули себе повноцінними студентами. Студенти інших курсів – втягнулись до знайомого їм ритму університетського життя.

Викладачі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій щиро бажають новачкам і усім студентам вдалого навчального року, цікавих подій і впевненого руху назустріч своїм мріям.

Звертаємо увагу, що на 2019-2020 навчальний рік заплановано багато подій і заходів, які відтворюють інноваційний зміст навчання в нашому Університеті.

Так, студенти першого курсу вже з початку семестру вивчатимуть актуальні дисципліни майбутньої професії. Для економістів – це регіональна економіка, менеджмент та маркетинг: – три кіти успішного підприємництва. Для соціологів професійне знайомство зі спеціальністю почалось з вивчення соціології культури та пропедевтичного курсу сучасної соціології. Саме ці дисципліни забезпечать формування життєвих цінностей і настанов.

Для студентів другого курсу головні акценти у навчанні будуть присвячені особливостям економіки і соціології найбільш динамічних сфер, а саме ІТ-сфери, медіа- і телекомунікаційній сфер. Саме ці види діяльності є наразі найбільш прибутковими і перспективними. Зарплати у таких компаніях – найвищі!

Студенти третього і четвертого курсів – а це вже молоді люди, які володіють законами сучасної економіки і соціології – відточуватимуть свою майстерність, опановуючи популярні програмні продукти і долучаючись до справжніх економічних та соціологічних досліджень.

Все це – ефективний, чітко спланований і незабутній шлях від азів до справжнього професіоналізму майбутніх економістів і соціологів.

Компанії-партнери Університету і кафедри чекають саме таких фахівців: сміливих і обізнаних, доброзичливих і відкритих!

До зустрічі на заняттях, шановні студенти!