Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Відвідування Міжнародного Форуму Людського Капіталу викладачами кафедри УІКБ

13 вересня 2019 року у Колонній Залі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) відбувся Міжнародний Форум Людського Капіталу «Україна Майбутнього», який реалізовується в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного».

 

Місія Міжнародного Форуму Людського Капіталу «Україна Майбутнього»: запустила в Україні ефективний «соціальний ліфт» шляхом реалізації концепції Навчання Впродовж Життя (Life Long Learning) в усіх областях України для реалізації українцями себе у своїй державі, зупинити масовий від’їзд у пошуках кращої долі в інші країни, та створити можливості повернення додому наших співвітчизників, які наразі працюють за кордоном.

Шляхи вирішення цих проблем обговорюють та шукають  провідні експерти з питань освіти, цифрових технологій та людського капіталу зі Швеції, Німеччини, США, Литви, Норвегії та України.

Згідно плану були також виступи з доповідями в напрямках:

  • як досягти успіху в Україні завдяки власним знанням, навичкам та здібностям;
  • чому важливо продовжувати навчатись після школи та університету впродовж всього життя;
  • як зупинити масову міграцію українців в інші країни у пошуках кращої долі та інші.

Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою - Мордас І.В. та Мужанова Т.М. відвідали цей Форум і збагатили себе новими знаннями піднятими на ньому питань.


Фотографії

Оцініть новину:
11

Читайте також

Шановні студенти! Кафедра вищої математики запрошує Вас відвідати науковий гурток «Застосування дискретної математики в кібербезпеці» ..
Вже декілька років поспіль кафедра іноземних мов активно розвиває співпрацю з міжнародними освітніми організаціями в Україні та поза її межами. Це, зо..
Я завжди стверджував, що закони економіки – це закони життя. Філіп Уікстид (1844–1927), британський економіст Навчальна дисциплі..

Ключові слова


Переглядів: 268
^