Підвищення професійного рівня НПП кафедри МВТ

11:21, 17-09-2019

7 та 8 вересня НПП кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій взяли участь в курсах підвищення кваліфікації «Data Science, Analytics and AI» Олександра Романко, Senior Research Analyst, Watson Financial Services, IBM Canada. Олександр розповів про основи аналізу даних, побудову моделей та штучний інтелект.

В програмі курсу також взяли участь керівники провідних ІТ-компаній України: технологічний директор GlobalLogic Дмитро Лавриненко, та виконавчий директор IWIS Євген Медведський.

Це дозволить НПП підвищити рівень теоретичної та практичної підготовки, закріпити професійні компетенції і інноваційні технології та методи навчання. Проведення курсів англійською мовою дало змогу підвищити кваліфікацію і в іноземній мові, що особливо важливо при впровадженні інноваційного змісту навчання кафедри МВТ.