Студенти інформаційні аналітики та документознавці під час заняття з «Копірайтингу та основ редагування»

16:29, 22-09-2019

Відповідно до навчальних планів студенти третього курсу, що вчаться за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність», вивчають із циклу професійної підготовки навчальну дисципліну «Копірайтинг та основи редагування».

Професійна діяльність копірайтера пов’язана з написанням рекламних і презентаційних текстів товару, компанії, послуги. Засвоєні в університеті знання й здобуті уміння та навички дозволять молодим людям у подальшому обіймати цікаві й креативні професії копірайтера, рерайтера, фрилансера, SEO-копірайтера, які на сьогодні дуже затребувані на ринку праці.

Під час практичного заняття з копірайтингу та основ редагування під керівництвом доцента Т Сидоренко студенти ознайомилися з поняттям «неймінг» - назва продукту або бренду, етапами розроблення нейму й технологіями його створення. Інноваційний підхід під час практичного заняття сприяв не лише теоретичному засвоєнню знань, опрацюванню тексту підручника, а й аналізу реальних прикладів неймінгів. Студенти, готуючись до заняття, зробили серію фотографій брендів одного напрямку (магазини кави, квітів та подібні), а під час аудиторного заняття як копірайтери аналізували інформаційне наповнення бренду, його технічне оформлення.