Які економісти-аналітики потрібні компаніям-роботодавцям

15:01, 27-09-2019

Я не вірю в те, що хтось
може  виконувати  сьогоднішню
роботу  вчорашніми  методами
і залишитися в бізнесі завтра.

Нельсон Джексон

Співробітництво кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій с провідними компаніями показує, що існує велика потреба у спеціалістах  з фінансової та економічної аналітики в ІТ-сфері. Головною компетенцією, яку повинні мати сучасні економісти,  є вміння швидко і професійно проводити економічну діагностику і обирати кращий варіант розвитку бізнесу!

Це очікувано і закономірно. З переходом до динамічних ринкових відносин потреба в аналітичної інформації значно збільшується. А обробка економічної інформації  завжди була дуже трудомісткою  і вимагає великого обсягу різноманітних обчислень.

У зв'язку з цим  дисципліна  «Основи  автоматизації економічних розрахунків» стала об'єктивною необхідністю для студентів спеціальності 051 «Економіка».

Це пов'язано насамперед із потребою розробки і обґрунтування перспективних бізнес-планів підприємств, комплексної оцінки ефективності короткострокових і довгострокових управлінських рішень. Саме це опаноавують студенти 2 курсу  групи ЕПД-21 в процесі вивчення дисципліни «Основи  автоматизації економічних розрахунків». Швидка економічна аналітика – основа успіху будь-якої компанії!

Зростання продуктивності роботи економістів-аналітиків,  підвищення  оперативності і якості аналізу діяльності підприємства, його загальний рівень і дієвість сучасними засобами автоматизації – це найцінніший результат вивчення дисципліни.