Участь аспіранта кафедри УІКБ у міжнародному круглому столі на тему “Україна-НАТО-ЄС: фокус на інформаційну та кібербезпеку”

11:29, 16-10-2019

18 вересня 2019 р. у Києві відбувся міжнародний круглий стіл на тему “Україна-НАТО-ЄС: фокус на інформаційну та кібербезпеку”, організований Центром глобалістики «Стратегія XXI» за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Київ).

На цю подію був запрошеним і прийняв участь аспірант Державного університету телекомунікацій, кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” – Ярослав Деркаченко.

У ході заходу були обговорені ключові напрямки безпекової співпраці НАТО і ЄС та їх взаємодії з Україною у сферах інформаційної й кібербезпеки та стратегічних комунікацій, а також можливі шляхи протидії інформаційним та кіберзагрозам.

Дискусія була спрямована на наступні актуальні питання:

• Україна, ЄС, СхП і НАТО разом за спільну безпеку;
  • Співпраця в регіоні Східного партнерства з протидії гібридним викликам і загрозам;
  • Інформаційна та кібербезпека в еру гібридних воєн;
  • Посилення взаємодії України з ЄС і НАТО у протидії інформаційним та кіберзагрозам.

Головним партнером виступив Центр глобалістики "Стратегія ХХІ".

Партнери

Інститут Політичної Освіти є українською неурядовою організацією, яка опікується підвищенням кваліфікації молодих політиків із різних регіонів України.
Інститут Євро-Атлантичного співробітництва є незалежним українським аналітичним центром, діяльність якого спрямована на євроатлантичну інтеграцію України шляхом аналізу, вироблення рекомендацій та прогнозів у галузі міжнародних відносин в цілому та зовнішньої політики зокрема.
Український інститут міжнародної політики є незалежною неурядовою організацією, що працює, зокрема, за такими напрямками, як європейська інтеграція, міжнародні відносини та децентралізація.
Академія Української Преси (АУП) з 2001 року проводить для українських журналістів, редакторів, видавців та прес-секретарів тренінги з метою підтримки незалежних ЗМІ та наближення української журналістики до західних стандартів.
Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (ЄМП-Україна) представляє один із 37 національних комітетів ЄМП.
Комітет виборців України є незалежною неприбутковою організацією, заснована у 1994-го року і покликана захищати права виборців, проводити з ними просвітницьку роботу, мотивувати молодих людей до участі в виборах, організовувати форуми…
Позапартійний неурядовий аналітичний центр, що працює з 1991 року в напрямку розвитку громадянського суспільства, аналізу політичних процесів та запровадження механізмів громадської участі у прийнятті рішень.
Український Центр Європейської Політики (УЦЄП) – це незалежний аналітичний центр аналізу та вироблення політики, який був заснований у 2015 році. УЦЄП бачить своїм завданням сприяння проведенню важливих реформ в Україні задля забезпечення демократичного розвитку, сталого економічного зростання та ефективного виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, з особливим акцентом на Зону вільної торгівлі з Євросоюзом.

Фонд Конрада Аденауера Представництво в Україні (Київ / Харків)

Починаючи з 1994 року, Представництво Фонду Конрада Аденауера супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів.

Офіс у Києві виступає водночас і як «портал» для налагодження прямих контактів українських політиків з Німеччиною та Європою.

Фонд підтримує демократичні політичні партії України та їхні молодіжні організації.

Важливою складовою роботи офісу є підтримка молодих політиків та обдарованих студентів.

В Україні Фонд організовує круглі столи, конференції, подіумні дискусії та лекції з метою ґрунтовного обговорення та політичного аналізу суспільно важливих тем. У рамках політичної освіти та надання консультацій влаштовуються семінари, ділові ігри та тренінги; випускаються книжки та серія публікацій «Policy Papers», в яких презентуються результати дискусій та надаються рекомендації до дій.

В Україні Фонд співпрацює з низкою українських партнерських організацій. Це, зокрема, Верховна Рада України, Секретаріат Президента України, місцеві державні адміністрації, структури політичних партій, неурядові організації, університети та аналітичні центри.