XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Проблеми нестандартних технічних рішень в сучасних інформаційних системах

11:43, 25-10-2019

У сучасному бізнесі наявність IT фахівців відіграє величезну роль для досягнення цілей бізнесу. Сьогодні складність програмного забезпечення та технологій його розробки невпинно зростає з року в рік. Але багато експертів вказують, що бізнес недотримує до 20% прибутку через нехватку професійних і досвідчених фахівців за спеціальностями Solution Architect, Cloud Architect, Software Architect, Software developer, DevOps, Security specialist, Site reliability engineer. Такі спеціалісті на етапі дизайну або пресейлу повинні закласти в проект правильну, здатну до масштабування архітектуру та інфраструктуру, щоб майбутній продукт зміг ефективно перейти з етапу MVP (minimum viable product) до постійного оновлення та покращення.

Для підготовки таких спеціалістів на кафедрі Комп‘ютерних наук розробляються нові навчальні програми, які дозволяють отримати знання, уміння та навички щоб мати достатньо знань для розробки сучасних ІТ проектів, щоб визначати не тільки як, але і куди рухатись, а саме вирішувати проблеми міграції в cloud, зменшення хостів, масштабування та дотримання найвищих SLA (Service Level Agreement).

Отримання нових знань та умінь, сучасного досвіду здійснюється викладачами кафедри Комп‘ютерних наук на міжнародних конференціях, серед яких є остання ARCHITECTURE. EXPERIENCE. COMMUNITY, яка відбулася 18-19 жовтня в Mercure Congress Center (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6).  На конференції були доповіді на актуальні теми від кращих експертів з усього світу: США, Європи, Ізраїлю, Китаю, і, звісно ж, з України. Також були воркшопи, експертні панелі на теми актуальних трендів архітектури програмного забезпечення та DevOps, круглі столи. Розглядались такі теми: From DevOps to DevSecOps, K8S.DIY: Kubernetes Do It Yourself, Cisco SD-WAN as a fabric for connection developing resources over the generic network, Software Architecture та інші.

Отримані знання впроваджуються в навчальний процес в дисципліни зі спеціальності 122 Комп'ютерні науки. Спілкування з експертами, вивчення презентацій про те, як розробити або вдосконалювати архітектуру інформаційної системи, як модифікувати програмне забезпечення, впроваджувати контейнерну віртуалізацію, дозволяє освоювати нові знання про побудову інфраструктури додатків, впровадження хмарних мереж, побудови дата-центрів і гіперконвергентной інфраструктури. На основі цих матеріалів створюються нові методичні матеріали, які на практиці показують інноваційний зміст навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Інновації в університеті забезпечують навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній партнерів кафедри Комп‘ютерних наук – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує  стовідсоткове отримання студентом першого, високо оплачуваного робочого місця (більш досконало тут http://www.dut.edu.ua/ua/1874-innovaciyniy-zmist-navchannya-v-universiteti-vstupniku).

Навчання відбувається в зручний для студентів час. Виникаючі питання задаються в режимі on-line експерту. Відповіді приходять в реальному часі.

Читайте також
Переглядів: 697