Вітаємо студентів ДУТ - майбутніх маркетологів – креативних, перспективних, успішних – з професійним святом Днем Маркетолога!!!

11:57, 25-10-2019

Ура! До нас прийшло свято! 25 жовтня в Україні відзначають День маркетолога.

Всіх маркетологів вітаємо зі святом!

Маркетологи - стратеги і тактики продажів. Завдяки їм плаття, про яке ви мріяли, ганяється за вами по всім сайтам навіть після покупки.

Якби не маркетологи, ми б не знали, що робити під час паузи, де знайти райську насолоду, що купила б ваша киця, що найкраще для чоловіків і хто коннектінг піпл.

Якщо говорити серйозніше, то маркетологи вивчають смаки і переваги споживачів і просувають товари на ринку. Від їх професіоналізму залежить успіх будь-якого бізнесу.

Хочемо Вам побажати завжди робити вірні прогнози, вміти поєднувати високий професіоналізм і корисні навички в своїй роботі, з легкістю зацікавлювати клієнта і успішно просувати будь-який продукт. Нехай кожен день буде сонячним, а кожна ідея - перспективною і вдалою, безмежного натхнення та креативу, професійної реалізації та постійного зростання добробуту, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!