Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Підвищення ефективності проведення лабораторних занять з фізики для студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

Спеціальність «Комп’ютерної інженерія» готує комп’ютерних інженерів, які будуть здатні забезпечити розв’язання складних задач та практичних проблем проектування, побудову та налаштування комп’ютерних систем, використання і впровадження технологій комп’ютерної інженерії. Таку підготовку повинні забезпечувати і  лабораторні заняття з фізики уже з першого курсу, де є значні розрахунки вимірюваних величин та їх похибок. Для підвищення ефективності оформлення протоколів лабораторних робіт та своєчасного їх захисту на заняттях пропонується активне використання смартфонів, а саме його додатку Photomath.

На фото доц. Гориня Л.М. проводить лабораторне заняття в групі ТСД 11 з використанням додатку Photomath.

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія», яку здобувають студенти в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі «Комп’ютерної інженерії»    є однією з найсучасніших і затребуваних на ринку праці, тому

МАЙБУТНІ ВИПУСКНИКИ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І ВСІ БАЖАЮЧІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО ВСТУПУ ДО НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Оцініть новину:
2

Читайте також

Цього тижня на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій відбувся навчально-методичний семінар вик..
14:10, 04-12-2019
Міський організм, як і людський, складається з безлічі взаємозалежних частин. Будівлі, парки, сквери, пам'ятники, дворики. І, звичайно ж, вулиці. ..

Ключові слова


Переглядів: 269
^