XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Екскурсія для майбутніх абітурієнтів до Державного університету телекомунікацій

11:02, 08-11-2019

Випускники спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 41 м. Києва разом з класним керівником Вікторією Володимирівною, в рамках профорієнтаційної роботи, відвідали з екскурсією кафедру Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій.

Директор інститу Федюнін Сергій Анатолійович, завідувач кафедри Гавриш Оксана Миколаївна та весь професорсько-викладацький склад кафедри розповідали школярам про інноваційний зміст навчання. Наголосили на перевагах у навчанні в Державному університеті телекомунікацій порівняно з іншими закладами вищої освіти, показали сучасне обладнання останнього покоління, за допомогою якого проводяться заняття, та провели екскурсію по всіх навчальних лабораторіях університету. Приємна дружня атмосфера сприяли для відвертої розмови, в якій учні поділилися своїми мріями про створення власного бізнесу. Можливо для когось на сьогодні це ще залишається недосяжним, але приємно те, що майбутні випускники знають, що вони хочуть та ставлять перед собою цілі як стати підприємцем.

«Я думаю, всі підлітки дивляться американські фільми, в яких круті бізнесмени ведуть торги на біржах та здобувають великі прибутки в американському стилі, ми всі з дитинства  бачимо на скільки це захоплююча професія. Звізно ж, я розумію що в житті все не буде так яскраво, проте тепер я знаю в якому напрямку рухатись, і з упевненістю можу назвати першу сходинку своєї кар’єри – це навчання в університеті» – поділився своїми враженнями майбутній абітурієнт.

По закінченню екскурсії школярі подякували керівництву та викладачам кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за проведену екскурсію, надану інформацію й можливість поринути у навчальну атмосферу Державного університету телекомунікацій та відчути себе частиною майбутньої студентської ІТ-спільноти.

Ласкаво просимо на навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 1 095