Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Засідання круглого столу «Я – майбутній менеджер»

В сучасних умовах менеджер є одним з основних ресурсів організації. Цей ресурс на ринку праці є найдорожчим, про те найшвидше і знецінюється. Стати справжнім сучасним менеджером, підтримувати і розвивати професійні і особистісні якості не так-то просто, так як вимоги підприємств постійно зростають. І з кожним новим поколінням подвоюються.

31 жовтня 2019 на кафедрі менеджменту відбулося щорічне засідання круглого столу  серед студентів групи МНД – 11 на тему «Я – майбутній менеджер».

Студенти проявили свої творчі здібності та показали володіння лідерськими та організаторськими якостями.

Після представлення презентацій було проведене таємне голосування для визначення переможців у трьох номінаціях.

Були відзначені та нагороджені:

Булі Максим у номінації «PROJECT manager» - як керівник успішного проекту, за логічну схему та чітко сформульовані інструменти і методи розвитку власної кар’єри

Жукова Ірина у номінації «EVENT  manager» як активний організатор з творчою жилкою, комунікабельний, відповідальний, за вмінням тримати порядок і високий темп роботи.

Кравцова Каріна у номінації «INVEST - RELATIONS manager»  за грамотне розкриття інформації та талант в емпатії.

Щиро дякуємо та вітаємо усіх студентів групи за чудові презетації, кожен виступ був яскравим та сповненим впевненості у досягнені поставлених цілей.

Жодних сумнівів менеджери нового покоління – це ВИ!!!


Фотографії

Оцініть новину:
114

Читайте також

Першокурсники кафедри Інформаційних систем та технолоій вже закінчують розробку своїх перших ІоТ-проектів! На занятті 3.12.2019 вже було представле..
До 15 грудня необхідно представити на кафедру електронний варіант диплому для перевірки на плагіат. Для допуску до захисту випускної кваліфікаційно..
4 грудня 2019 року в м. Києві в КВЦ «ПАРКОВИЙ» відбулася визначна подія року в галузі фінансових технологій – міжнародна конференція..

Ключові слова


Переглядів: 570
^