Наші студенти в центрі технологічного майбутнього

13:36, 06-11-2019

Найголовнішим завданням кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій є реалізація інноваційного змісту навчання студентів для отримання знань і навичок, необхідних потенційним роботодавцям. Кожен викладач розуміє це, і прагне донести вимоги компаній-партнерів кафедри до наших майбутніх фахівців, проте, як говорить прислів'я: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Саме тому керівництвом компанії Віатек був зроблений подарунок для кращих студентів групи ТСД-33 у вигляді квитків (класу преміум) для відвідування виставки Kyiv Smart City Forum 2019. Даний захід проходив в футуристичній атмосфері, де кожна компанія представляла свої, абсолютно унікальні продукти і технологічні рішення в сфері відеоспостереження, систем безпеки, комплексних рішень для систем Smart House і багато-багато іншого.

Квиток преміум класу дозволяє відвідувати абсолютно всі секції виставки і зовсім не обмежує гостя в спілкуванні з представниками компаній, відвідувань закритих заходів, а також отримання будь-якої інформації про той чи інший технічний продукт.

Колектив кафедри МВТ, а також студенти Горохов О.С., Ніколаєв Є.Ю. і Ройко В.Ю. дякують компанії Віатек в наданні даної унікальної можливості!

Не пропустіть і Ви можливість взяти участь заходах, які формують майбутній технологічний світ, познайомитися з унікальними технічними рішеннями, а також отримати нові знання разом з нами, кафедрою МВТ і компаніями-партнерами!