Щоб втілювати інноваційний зміст навчання в Університеті, треба підвищувати професійну майстерність

21:32, 08-11-2019

У сучасному суспільстві трудяться розумні люди. Вони створюють новітні механізми, досліджують космос, керують інформаційними потоками. Для того щоб не відчувати себе в такому соціумі білою вороною, приносити користь людству й собі, треба пізнавати світ науки, учитися. Розумова праця − одна з найскладніших. Навчання немає меж.

Безперечно, найбільше уваги навчанню приділяють педагоги. Вони вчать, і вони вчаться! У Державному університеті телекомунікацій вже кілька років впроваджується інноваційний зміст навчання. Тому викладачі постійно розширюють свій професійний досвід.

Восени доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Галина Орендарчук пройшла курс підвищення кваліфікації в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України з метою поглиблення, розширення та оновлення професійних знань, умінь і навичок й отримала свідоцтво про відповідний рівень здобутих знань.