Лекція від професіоналів

14:48, 12-11-2019

Задля отримання професійних навиків зі спеціальності, дуже корисними для студентів є перебування у середовищі реальних завдань, що у навчальному процесі становлять проведення занять представниками зовнішніх компаній та проходження практики на 2 та 3 курсах.

Як відомо, курс ІоТ від компанії-партнера кафедри Інформаційних систем та технологій компанії Vodafone продовжує свою роботу.

У рамках співпраці у понеділок лекцію з дисципліни «Моделювання ІоТ advance» для наших студентів четвертого курсу провів представник компанії-партнера, а саме начальник департаменту цифрових рішень та платформ Vodafone Микола Тракнов.

На лекції студентам розповіли про перспективи росту ринку ІоТ в Україні, останні прогнози, а також приклади застосування ІоТ, які є сьогодні та можуть бути у майбутньому.

Кафедра Інформаційних систем та технологій дякує компанії Vodafone за співпрацю!