XVIII Всеукраїнський турнір юних школярів-інформатиків України

18:56, 15-11-2019

На цьому тижні в Кривому Розі проходить фінальний етап XVIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків. В програмі фінального етапу турніру три змагання. Спочатку школярі представляли результати роботи заочного туру у вигляді командного проекту з опрацювання зображень, отриманих дронами. Другий тур представлено п’ятигодинним хакатоном з розробки комп’ютерної гри Grand Prix, а саме емуляції руху автомобілів. На третьому турі школярі змагаються в рішенні завдань спортивного програмування. Фінальний етап турніру проходить за фінансовою та організаційною підтримкою вітчизняної ІТ-компанії “SoftServe”.

Активну участь в організації і проведені олімпіади беруть співробітники кафедри Комп’ютерних наук Державного університету телекомунікацій. Згідно наказу міністра освіти і науки України до складу журі турніру входять двоє наших колег: студент групи КНД-32 (спеціальність 122 Комп’ютерні науки), розробник програмного забезпечення з досвідом промислової розробки більше двох років Антонов Віталій та доцент кафедри Іщеряков Сергій Михайлович.

В турнірі приймають участь 17 команд з різних регіонів України: Волинської, Дніпропетровської, ДонецькоЇ, Закарпатської, Івано-Франківської, Кировоградської областей, а також з міст Житомир, Київ, Харків, Хмельницький. Вперше для історії турнірів у фінальному етапі прийняла участь міжрегіональна команда у складі учнів з Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Сваляви, яка проводила підготовку до турніру в режимі он-лайн під керівництвом студента групи КНД-21 (спеціальність 122 Комп’ютерні науки) нашого університету, промислового розробника програмного забезпечення Марка Нераміка. Бажаємо успіху міжрегіональній команді та з нетерпінням чекаємо результатів конкурсу.

Колектив кафедри Комп’ютерних наук Державного університету телекомунікацій