Нова версія курсу від Академії Cisco IoT Security з іграми!

17:34, 20-11-2019

В Державному університеті телекомунікацій вже 5 років активно функціонує Академія Cisco. Наші студенти мають чудову можливість в межах навчального процесу пройти підготовку по певному курсу та по завершенню отримати іменний сертифікат міжнародного зразка, який в наш час є одним з основних чинників успішного працевлаштування. Всі курси Академії Cisco постійно оновлюються, враховуючи безперервну зміну технологій в IT-галузі.

Одним з перших курсів, який вивчається на першому році навчання в Університеті є курс Інтернет речей – IoT.

Остання версія IoT Security включає гейміфікацію! Залучення студентів до сюжетної лінії та командного змагання робить навчання цікавим, захоплюючим та соціальним. Гра IoT Security інтегрована в курс як основний проект, покликаний підкріпити та підготувати учнів до навичок безпечного хакера White Hat в реальному світі. Студентські команди відправляються у віртуальні місії для виявлення вразливих місць безпеки та зменшення загроз… Чи врятують студенти мережу?

Долучайтеся до курсів Академії Cisco, з питаннями звертайтеся на кафедру Комп’ютерної інженерії каб. 218, 207.