Участь студентів Державного університету телекомунікацій на відзначенні Міжнародного дня студента у Солом’янському районі

18:06, 26-11-2019

19.11.2019 у Солом’янському районі молодь району привітали з Міжнародним днем студента. З нагоди свята в.о. голови райдержадміністрації Володимир Бялковський та народний депутат Роман Грищук відзначили кращих студентів солом’янських ВНЗ, які не лише досягли значних результатів у навчанні, але також беруть активну участь у житті студентства.

Від Державного університету телекомунікацій на зустрічі були присутні по одному представнику з кожного із його інститутів: від інституту Телекомунікацій Демченко Олександр, від інституту Інформаційних технологійСлободяник Віталій, від інституту Захисту інформаціїГончаренко Наталія.

«Один із сьогоднішніх подарунків – годинник – нехай буде вам згадкою про те, що найголовніше в нашому житті – час. Тому не витрачайте його даремно! Мрійте, рухайтесь, і все у вас буде на висоті! А ми зі свого боку будемо завжди вам допомагати та підтримувати», - зазначив Володимир Бялковський.

Згадав про своє студентство та побажав молоді самореалізації народний депутат Роман Грищук. За його словами, розвиток освіти в Україні та здобуття якісних знань – сьогодні пріоритетне завдання для держави.

Окрім привітань, кращим студентам вищих навчальних закладів, що розташовані у районі, вручили листи-подяки, символічні кубки переможців та подарунки.

На території району сьогодні навчається більше 65 тис. студентів, що робить його одним з найбільших студентських районів Києва. Тут працюють заклади вищої освіти, відомі не лише в Україні, а й за її межами, а саме:

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського»,
  • Національний авіаційний університет,
  • Державний університет телекомунікацій,
  • Національна академія внутрішніх справ,
  • Київський національний університет будівництва і архітектури.

Також у районі проводять свою діяльність Інститут управління і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Інститут історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

З повною версією новини можна ознайомитися на офіційному сайті Соломянської районної державної адміністрації за наступним посиланням.