Information Security Day 2019 на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

14:51, 04-12-2019

28 листопада 2019 року кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки був проведений Information Security Day 2019 присвячений Міжнародному дню захисту інформації, що святкується 30 листопада.

На подію були запрошені компанії-партнери кафедри СВІТ ІТ, IntraSystems, IBM та Cisco. На доповіді колишнього випускника університету, а зараз працівника компанії СВІТ ІТ, Віталія Заріцького студенти дізнались про SOAR (Security Orchestration, Automation and Response - це стек рішень сумісних програм, що дозволяють організації збирати дані про загрози безпеці з різних джерел та реагувати на події безпеки низького рівня без допомоги людини). Метою використання стека SOAR є підвищення ефективності фізичних та цифрових операцій із безпекою.

В кінці доповіді Віталія Заріцького студентам був проведений quiz, де 2 переможці Ющенко Матвій та Андрущенко Катерина отримали змогу відвідати компанію СВІТ ІТ та провести там цілий день, задаючи працівникам різноманітні питання.

Після офіційної частини, студентам була запропонована участь в Escape Route Game від Cisco, яку проводили аспіранти кафедри, а за сумісництвом інструктори мережевої академії Cisco Марченко Віталій та Бржевська Зореслава. Метою гри було відкрити двері кімнати, використовуючи підказки. Студенти мали змогу використати свої знання з Інтернету речей, комп’ютерних мереж.

Першим став Гапоненко Олександр, а друге і третє місце зайняли – Андрущенко Катерина та Ющенко Матвій. Переможці отримали стильні футболки та кружку з емблемою кафедри.