Майстер-клас із відеомейкінгу (та й успішному старту на YouTube) в Цитрус Академії для студентів-маркетологів

09:32, 06-12-2019

04.12.2019 р. для студентів МРД-41 і МРД-21 фахівці Цитрус Академії за сприяння кафедри маркетингу провели майстер-клас з відеомейкінгу і успішному старту на YouTube, де подарували корисні знання і мотивацію майбутнім маркетологам, багато з яких планують запустити власний канал або просувати корпоративний.

Микола Куліна  –  аналітик і сценарист YouTube-каналу Citrus, тренер у напрямках YouTube і відеомейкінгу в Цитрус Академії, розказав їм технологію створення і просування власного каналу на YouTube.

Студентам розкрили секрети створення власного відео,  роль  обладнання, навичок і теми у процесі зйомки успішного роліку. Студенти отримали базові знання про професійну роботу з обладнанням, зйомку і монтаж, роботу з композицією, побудову кадру, основи монтажу. Наші студенти також дізналися:

• актуальну статистику YouTube  у  світі та в Україні;
  • найпопулярніші  жанри та як потрапити до трендів;
  • основні правила  створення відео, які не варто ігнорувати;
  • як оптимізувати  контент (ролік)  за допомогою метаданих;
  • як працює монетизація в YouTube;
  • про роботу  алгоритмів і авторського права на YouTube.
  • та інші корисні найсучасніші інструменти для маркетологів.

Матеріал сподобався студентам, серед яких є і блогери-початківці, і  майбутні підприємці, що планують просувати свій бізнес за допомогою відеоконтенту. Інакше бути і не могло, тому що Youtube є провідним сегментом ринку Інтернет-реклами, в YouTube сьогодні можна швидко і результативно покращити імідж бренду, привести трафік на сайт, підвищити лояльність аудиторії та генерувати продажі.

Участь у майстер-класі стала гарною нагодою для студентів, адже з ними поділилися останніми знаннями та навичками зі світу сучасних digital професій. Розповіли багато цікавого про створення і просування відеоконтенту  на YouTube, розсекретили  кілька корисних лайфхаків. Шкода, що було так мало часу.

Дякуємо керівнику Цитрус Академії Назару Костюку за цікавий і корисний майстер-клас і екскурсію по ЦеХАБ – вільному простору флагманського магазину «Цитрус» на вул. Хрещатик, 29.

Цитрус Академія запропонувала нашим студентам провести для них навчальний курс із відеомейкінгу з 8 занять для  групи із 25 чол. Хто з нами? Записуйтесь (реєструйтеся) на кафедрі маркетингу.

Довідково: Цитрус Академія – освітньо-технологічний простір, де проводяться майстер-класи в спеціально обладнаних навчальних аудиторіях. Тут можна отримати навички роботи з самою передовою технікою, використовуючи кращі світові зразки високотехнологічних гаджетів від смартфонів і гіробордів до дронів і 3D-ручок для творчості. Заняття проходять як в групах, так і індивідуально, аж до виїзних сесій в офісі.