XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Інноваційний підхід до поглибленого вивчення біометрії та багатофакторної аутентифіації на кафедрі «Систем інформаційного та кібернетичного захисту»

13:48, 13-12-2019

Кафедра «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» впроваджує інноваційний підхід до поглибленого вивчення біометрії та багатофакторної аутентифікації як невід’ємної частини майбутнього захисту інформації

Науково – педагогічний склад кафедри «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» безперервно слідкує за новими течіями в сфері захисту інформації. Відповідно тенденцій сьогодення, біометрія та багатофакторна аутентифікація займатимуть важливе місце в майбутньому для реалізації захисту як на спеціалізованих об’єктах, так і в побуті . Тому, кафедра «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» завдяки компаніям – партнерам, таким як «Інфотех», «Ajax», «Cisco», «IBM», «Автор», отримала необхідне програмне забезпечення та навчальні комплекси для найсучаснішого навчання студентів. Надається можливі засвоєння навичок під час проходження практики на підприємствах компаній – партнерів. Відповідно, створені всі умови для отримання гідного першого місця працевлаштування завдяки необхідним сучасним знанням.

Читайте також
Переглядів: 754