Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Інноваційний підхід до поглибленого вивчення біометрії та багатофакторної аутентифіації на кафедрі «Систем інформаційного та кібернетичного захисту»

Кафедра «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» впроваджує інноваційний підхід до поглибленого вивчення біометрії та багатофакторної аутентифікації як невід’ємної частини майбутнього захисту інформації

Науково – педагогічний склад кафедри «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» безперервно слідкує за новими течіями в сфері захисту інформації. Відповідно тенденцій сьогодення, біометрія та багатофакторна аутентифікація займатимуть важливе місце в майбутньому для реалізації захисту як на спеціалізованих об’єктах, так і в побуті . Тому, кафедра «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» завдяки компаніям – партнерам, таким як «Інфотех», «Ajax», «Cisco», «IBM», «Автор», отримала необхідне програмне забезпечення та навчальні комплекси для найсучаснішого навчання студентів. Надається можливі засвоєння навичок під час проходження практики на підприємствах компаній – партнерів. Відповідно, створені всі умови для отримання гідного першого місця працевлаштування завдяки необхідним сучасним знанням.

Оцініть новину:
4

Читайте також

Шановні студенти 1-2 курсів! Викладачі кафдри вищої математики нагадують вам, що друга перездача з дисципліни «Вища математика» відбуд..
Наукова конференція– форма організації наукової діяльності, при якій науковці, викладачі, дослідники, студенти представляють і обговорюють резул..
На кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кураторами академічних груп щотижня проводиться кураторська година. Так, 16.01.2020 р. кура..

Ключові слова


Переглядів: 243
^