Перший захист магістерських робіт у студентів-маркетологів пройшов на "відмінно"

08:31, 20-01-2020

16 січня відбувся перший захист магістерських робіт у студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва спеціальності «Маркетинг».

Кононенко Євген та Остролуцький Олександр - студенти групи МРДМ – 61 успішно захистили свої роботи на високому рівні та отримали кваліфікацію магістра із маркетингу. В цьому їм допомогли наукові керівники: д.е.н., доцент кафедри маркетингу Євтушенко Н.О. і к.т.н., доцент кафедри маркетингу Совершенна І.О.

Наукові роботи були присвячені темам: «Маркетингове стратегічне планування на підприємстві ПрАТ «Оболонь», «Розробка і реалізація маркетингових конкурентних стратегій підприємства».

В магістерських роботах були запропоновані рішення стосовно підвищення продуктивності і розвитку підприємств.

У доповідях студентів відчувалось знання предмета та об’єкта дослідження, вміння відстоювати отримані результати дослідження. Виступи вирізнялися своєю оригінальністю та інновацією.

Щиро Вітаємо студентів із успішним захистом і бажаємо нових звершень!