У Державному університеті телекомунікацій відбувся випуск магістрів кафедри УІКБ

10:38, 28-01-2020

25 січня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів магістра студентам  групи УБДМ-61 – за спеціальністю 125 Кібербезпека, за освітньо-професійною програмою «Управління інформаційною безпекою» другого (магістерського) рівня вищої освіти – по кафедрі “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою”(УІКБ), куратор групи Якименко Юрій Михайлович.

Великим  надбанням  професорсько-викладацького колективу Університету є той факт, що студенти навчались вже  за принципово новою освітньою моделлю, в якій були враховані  досягнення світового досвіду в розвитку науки і техніки, рекомендації потенційних роботодавців-партнерів кафедри і Університету.

Студенти групи УБДМ-61: Каімець Анастасія, Стадник Ростислав, Пахомов Валерій, Панченко В'ячеслав, Бржевского Микита, Калінінченко Ігор, Бондарчук Олександр, Осинський Олександр, Тисячний Богдан і Тисячний Роман – гідно завершили навчання в Державному універсітеті телекомунікацій.

Дипломи вручала завідувач кафедри Легомінова Світлана Володимірівна.