Інноваційний підхід до поглибленого вивчення двох факторної аутентифікації на кафедрі «Систем інформаційного та кібернетичного захисту»

11:00, 31-01-2020

Студенти та викладачі кафедри «Системи інформаційного і кібернетичного захисту» слідкують та детально вивчають методи щодо покращення захисту конфіденційної інформації.

Одним із цих методів є двох факторна автентифікація. Двох факторна автентифікація - це простий, але ефективний спосіб створення додаткового рівня кібербезпеки своїх облікових записів. Найпоширеніший метод автентифікації, який використовується в більшості популярних онлайн-сервісів - текстове повідомлення з кодом, який відправляється на телефон. Таким чином кіберзлочинці не зможуть отримати доступ до конфіденційних даних, навіть якщо матимуть облікові дані.

На проблему відсутності в деяких установах або нехтування цим методом захисту інформації звертає увагу  партнер кафедри “Eset”.