Вітання магістрам Державного університету телекомунікацій від завідувача кафедри Інженерії програмного забезпечення

16:18, 01-02-2020

Шановні випускники!

Зараз я хочу попросити кожного з Вас пригадати той день коли Ви вперше прийшли до Державного університету телекомунікацій.

У кожного з Вас була мрія до якої Ви прагнули, Ви долали перешкоди, але впевнено рухались вперед! Вам було не просто отримувати нові знання, наше життя складне і вимагало від Вас суміщати навчання з роботою. Але, Ви дійшли до сьогоднішнього дня і за декілька хвилин Ви отримуєте диплом МАГІСТРА Державного університету телекомунікацій.

Сьогодні у Вас день коли ваша мрія здійснилась. Бажаю Вам запам’ятати те відчуття перемоги, перемоги над собою, над обставинами, над своєю лінню. Запам’ятати, що Ви можете все! Запам’ятайте це відчуття. І коли у Вас виникне бажання щось покращити в своєму житті, не відганяйте його, змінюйте обставини і запам’ятайте, що при Вашому бажанні і наполегливості – Ви зможете все! Як змогли зараз!

Знайте, що державний університет телекомунікацій це Ваш дім, і так як ми допомагали Вам дійти до сьогоднішнього дня ,ми завжди готові до співпраці з Вами. Повертайтесь до нас як партнери, приходьте до своїх молодших колег з новими проектами, діліться своїм досвідом.

Вітаю Вас, від  імені викладачів Державного університету телекомунікацій, із завершенням навчання та бажаю Вам не втрачати свого завзяття та наполегливості! Бажаю Вам віри в свої сили та здійснення всіх заповітних мрій, здоров’я Вам та Вашим родинам, щастя та миру нашій країні!

Дякуємо за довіру! Хай Вам завжди щастить на Вашому життєвому шляху! В добру путь!