Всеукраїнська науково-технічна конференція "Застосування програмного забезпечення в інфокомунікаційних технологіях"

17:52, 09-02-2020

З нагоди 5-річчя кафедрі Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій 5 лютого 2020 року в Державному університеті телекомунікацій відбулась всеукраїнська науково-технічна конференція "Застосування програмного забезпечення в інфокомунікаційних технологіях".

Відкрив конференцію ректор Державного університету телекомунікацій, доктор технічних наук, професор Толубко Володимир Борисович.

Учасників конференції привітали партнери кафедри ІПЗ: менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні Олена Домотенко,  компанію EPAM Україна представляв Олексій Дишлевий – керівник освітніх програм EPAM у Києві та Вінниці, компанію GlobalLogic представляла Ольга Курна – координатор університетських програм в GlobalLogic Україна.

Вадим Попов (Enterprise Cloud Architect компанії Infopulse) представив доповідь, в якій дав огляд Iaas, Paas, Saas сервісів Azure.

HR відділ компанії Infopulse провів вікторину серед учасників конференції та нагородив переможців призами з логотипом компанії.

Студенти отримали унікальний досвід виступити перед великою аудиторією, реагувати на коментарі, швидко відповідати на питання та поспілкуватись з представниками великих ІТ-компаній. Найкращі доповіді були відзначені сертифікатами.

Дякуємо всім партнерам за співпрацю та участь в конференції!

Збірник тез