Лише той викладач може якісно навчати, який постійно вчиться сам!

14:59, 23-02-2020

Викладачі кафедри Системного аналізу постійно підвищують свою кваліфікацію та отримують нові актуальні знання в області інформаційних технологій. Ми використовуємо в навчальному процесі не тільки ті знання, які містяться в класичних підручниках – викладачі постійно займаються самоосвітою, відвідують професійні конференції, вивчають матеріали курсів від провідних фахівців в галузі системного аналізу та інформаційних технологій, в тому числі курси від організацій в сфері неформальної освіти.

У лютому 2020 року старший викладач кафедри Системного аналізу Штіммерман Аксєнія успішно закінчила курс "Learn to Code in Python 3: Programming basics to advanced" від Udemy та отримала сертифікат, який підтверджує її вміння.

Програмування мовою Python на сьогоднішній день є одним з найбільш використаних засобів обробки та візуалізації великих даних, Machine learning, Data Science та інтелектуального аналізу даних. Знання, які Аксєнія Миколаївна отримала в цьому курсі, будуть використані при викладанні дисципліни «Спеціалізоване прикладне програмування».