Ознайомча практика: враження студента

17:21, 23-02-2020

Закреничний Антон, КІД-22

Нещодавно я проходив ознайомчу практику в Wnet – національна компанія по телеком та ІТ послугам для B2B послугам. Сьогодні Wnet — це:

• національний ІР-оператор України, який успішно співпрацює з провідними європейськими компаніями;
  • транспортна мережа національного масштабу протяжністю більш ніж 2500 км, яка охоплює понад 40 міст України.

Я дуже вдячний Державному університету телекомунікацій за те, що дає нам, молодим студентам, шанс пройти практику в таких високорозвинених та потужних компаніях, в яких ми маємо змогу здобути нові важливі знання в області ІТ, які безумовно знадобляться мені в майбутньому. Так як метою практики є набуття професійних вмінь та навичків у студентів, можливість приймати самостійні рішення в реальних виробничих умовах, то в даній компанії я мав шанс повністю проявити своє бажання навчатися новому та випробувати свій потенціал. Я навчаюсь за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія», тому я працював над суто спеціалізованими задачами, а саме:

• протягував оптоволоконні кабелі, спаював їх за допомогою зварювального апарату, підключав до серверної;
  • проводив моніторинг мереж, виявляв мережеві проблеми зі стороні клієнта.

Загалом, я дуже задоволений тим результатом, який я отримав за 2 тижня проходження практики в компанії Wnet, та радію тому, що ДУТ дає шанс мені та моїм друзям розвиватися та працювати  в таких компаніях.