Шановні студенти, майбутні випускники 2020!

10:31, 28-04-2020

Незважаючи на ситуацію, що склалась у зв’язку з пандемією, захист Ваших бакалаврських робіт відбудеться згідно з навчальним планом за рекомендацією МОН України

Тому, для успішного захисту Вам необхідно виконати наступні кроки:

1. Переддипломна практика має бути здана до 13 травня та розміщена на платформі Moodle.
  2. Апробація роботи. На момент захисту бакалаврських робіт достатньо мати 2 опублікованих тез з наукових конференцій. Якщо ця умова не виконана досі, зверніться до своїх наукових керівників. Незважаючи на карантин, в онлайн режимі в світі зараз проходить багато наукових конференцій, особливо з ІТ напрямків.
  3. Оформити роботу згідно положення та надіслати її своєму науковому керівнику на перевірку.
  4. 18 травня 2020 надіслати роботу на перевірку нормоконтролю – старшому викладачу кафедри ІСТ Чорній Валентині Миколаївні (chornav22@gmail.com), виправити всі надані зауваження.
  5. 25 травня 2020 виправлену роботу в електронному вигляді надати на перевірку на плагіат, файл надіслати Маркіній Олені Анатольївні (markina_56@ukr.net).
  6. Підготувати презентацію свого майбутнього виступу, обов’язково надіслати презентацію на затвердження науковому керівнику (презентація містить не більше 12 слайдів).
  7. Очікуємо інформацію про час та форму захисту (орієнтовно, захист відбудеться на 2-3 тижні червня).

Всі питання в онлайн режимі – ми, як завжди, готові до спілкування та допомоги! Здоров’я Вам та Вашим родинам – сьогодні це головне!