Загрози кіберзахисту цифрової економіки в інноваційному змісті навчання

16:36, 02-05-2020

На теперішній час бурхливого розвитку отримала цифрова економіка, яка створює великі можливості для бізнесу, але при цьому виникають і великі загрози кіберзахисту. Цифрова економіка породжує нові ризики та загрози, які базуються на технологічній її особливості.

В процесі дистанційного навчання, на відміну від інших вищих навчальних закладів, студентами нашої кафедри було здійснено математичне моделювання найбільш актуальних для бізнесу кіберзагроз таких, як фішинг, кібератаки з метою дезорганізації діяльності, кібератаки з метою крадіжки об’єктів інтелектуальної власності, спами і атаки всередині компаній.

Дані моделі дали можливість розраховувати ризики, які притаманні саме цифровій економіці. Компанії – партнери кафедри, високо оцінили отримані результати і почали використовувати методики розрахунку ризиків кіберзагроз в своїй роботі.