Потужна навчально-матеріальна база кафедри ІКБ

10:59, 04-05-2020

На кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки відкрито Академічний Центр Компетенцій IBM, робота якого створює необхідні умови щодо підвищення якості навчального процесу, що дозволило створити  унікальну навчально-матеріальну базу, якої не має в інших навчальних закладах. Крім цього кафедра приймає участь IBM Academic Initiative, яка надає можливість нашим викладачам та студентам отримувати доступ до навчальних матеріалів та ресурсів IBM.

Така співпраця з компанією IBM дозволила створити лабораторію «Кіберполігон» - яка обладнана системою управління подіями та інцидентами кібербезпеки IBM Security QRadar SIEM, сканером уразливостей додатків IBM Security AppScan, IBM Security Access Manager, I2 IBM i2 Analyst's Notebook та інші.

Саме вивчення таких технологій дозволять випускникам нашої кафедри отримувати передові рішення в галузі кібербезпеки, які використовуються будь-якою компанією в корпоративних інформаційних системах.