Ми випускаємо економістів нової формації на кращих традиціях економічної підготовки

09:47, 09-05-2020

Економічний напрям підготовки був і залишається найбільш популярним серед абітурієнтів при виборі майбутньої спеціальності. А спеціальність «Економіка»  вже котрий рік поспіль входить у десятку найбільш затребуваних.  Тому у світі і в Україні, зокрема, економістів готують багато Вищих навчальних закладів. Зберігаючи кращі традиції економічної підготовки, Державний університет телекомунікацій вже три роки реалізує унікальну бакалаврську програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Вона має багато переваг, які надає лише наш Університет,  але основним китами якісної підготовки є наступні:

По-перше, вартість навчання. Ми зробили доступним отримання якісної економічної освіти. Основна ідея формування нашої цінової політики оплати навчання - виховання  економічно грамотної молоді і підготовка конкурентних фахівців зі спеціальності «Економіка».

По-друге, професійний рівень нашого викладацького професорсько-педагогічного складу. Викладачі кафедри «Економіка підприємств та соціальних технологій» всі без виключення мають науковий ступінь, великий досвід роботи в різних Вищих Навчальних Закладах, практичний досвід ведення власного бізнесу або практичної діяльності на великих підприємствах.

По-третє, високий рівень розроблених авторських курсів  підготовки фахівців з Економіки. Студенти спеціальності «Економіка» навчаються за інноваційним змістом, який передбачає підготовку конкурентоздатного фахівця з Економіки виключно за компетенціями компаній-роботодавців.

По-четверте, забезпеченість базами практики в сфері ІТ і програмними продуктами для навчального процесу. Студенти спеціальності «Економіка» регулярно проходять практику на реальних діючих підприємствах, що забезпечує тісний зв’язок теоретичного і практичного досвіду. Окрім цього наші студенти багато часу проводять у лабораторіях і засвоюють нові цифрові програми. Кожен випускник з економіки вміє скласти обґрунтований бізнес-план, володіє різними конфігураціями програмам 1С-Підприємство, BAS ERP, Project Expert тощо.

Звісно, це не повний перелік переваг навчання у Державному університеті телекомунікацій. Ми прагнемо економічного росту нашої країни! І підготовка кваліфікованих і затребуваних фахівців-економістів, що формують інтелектуальний капітал нашого суспільства - головне завдання кафедри «Економіки підприємств та соціальних технологій»!