Умови вступу до магістратури на кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки

11:38, 11-05-2020

До уваги всіх бажаючих вступити до магістратури!

У зв’язку з продовженням періоду карантину змінено порядок та терміни реєстрації випускників бакалаврату для участі в єдиному вступному іспиті з іноземної мови (ЄВІ) та єдиному фаховому вступному випробувані (ЄФВВ в магістратуру).

Реєстрація розпочнеться 12 травня і триватиме до 05 червня 2020 року і у зв’язку з карантином буде проводитись дистанційно!

Процедура реєстрації та алгоритм дій по вступу до магістратури детально представлені на сторінці Університету - Вступ 2020.

Згідно Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2020 році випускникам бакалаврату під час вступу для здобуття освітнього ступеня магістра майже всіх спеціальностей необхідно скласти:

1. єдиний вступний іспит з іноземної мови;
  2. фахове випробування (іспит) за спеціальністю (згідно програми фахового вступного випробування зі спеціальності 125 «Кібербезпека»  для здобуття ступеня «магістр»), яку обрав вступник по спеціальності Кібербезпека, освітньо-професійної програми  “Інформаційна та кібернетична безпека” (КБ), що буде проходити в університеті;
  3. додаткове вступне випробування для абітурієнтів, які вступають за іншою спеціальністю.