Know how в профорієнтаційній роботі Університету

19:00, 18-05-2020

Одним з пріоритетних завдань Державного університету телекомунікацій є профорієнтаційна робота. Викладачі кафедри Документознавства  та інформаційної діяльності завжди активно займаються співпрацею з майбутніми абітурієнтами. Світова пандемія відкорегувала освітню галузь відповідно до сьогодення, викладачі опанували  нові методи й технології навчання студентів, паралельно спілкуючись  з майбутніми першокурсниками. Знайомство з ними розпочалося ще на початку навчального року: ми провели ряд бесід з учнями 10-11 класів смт. Крюківщини, м. Боярки, м. Фастова та ряду шкіл м. Києва. Враховуючи обставини, викладачі спілкуються з ними в режимі online.

Майбутніх студентів цікавили спеціальності, що надають сучасну практичну підготовку фахівців з документознавства  та інформаційної діяльності з отриманням кваліфікації: менеджер у сфері надання інформації, документознавець, фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю з отриманням кваліфікації: аналітик консолідованої інформації, менеджер із зв’язків з громадськістю. Це спеціалісти, що мають документознавчу освіту, досконало володіють іноземною мовою,  можуть встановлювати ефективні ділові контакти з іноземними партнерами, зберігати комерційну таємницю, спрямовувати ділові відносини на користь вітчизняних підприємств та бізнесменів, що в свою чергу,  сприятиме підвищенню міжнародного авторитету України.

Сьогодні – вони випускники школи, а вже завтра – студенти прогресивного вузу! Саме перспективне майбутнє наштовхує абітурієнтів на ряд найактуальніших питань: інформація щодо інноваційного змісту навчання в нашому Університеті, що  організовано і проводиться відповідно до вимог сьогодення. Адже ми навчаємо тому, що потрібно на сьогоднішній день і як потрібно теоретично і практично, використовуючи сучасну навчально-лабораторну базу Університету. Спільно з нашими партнерами-роботодавцями Університет видає сертифікати, які дозволяють бути першочергово прийнятими на роботу у відповідну компанію. Актуальними були і нагальні  питання щодо подачі документів, цікавила абітурієнтів  і відповідність сертифікатів іспитів ЗНО на бюджетну і контрактну форми навчання.