День відкритих дверей кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

18:07, 23-05-2020

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в вебінарі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою, який відбудеться 28 травня 2020 року о 15.00 (за київським часом)

Майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам ми пропонуємо відверті та повні відповіді на питання щодо організації та здійснення навчального процесу на кафедрі, актуальності спеціальності Управління інформаційною та кібернетичною безпекою в сучасному світі, перспектив та реальних можливостей працевлаштування випускників кафедри.

Ми впевнені в тому, що участь в нашому Дні відкритих дверей допоможе ВАМ зробити правильний вибір щодо здобуття вищої освіти саме в нашому університеті!

Щоб приєднатися до вебінару (конференції) потрібно підключитись до платформи Zoom та ввести:

Ідентифікатор конференції: 969 567 1767

Пароль: 9SjLjh