Графіки захисту дипломних робіт кафедри Телекомунікаційні системи та мережі

16:54, 31-05-2020

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»!

Звертаємо Вашу увагу, що захист кваліфікаційних робіт відбуватиметься з 09 по 16 червня в аудиторіях №№ 133, 201, 215, 219, 220, 222 за встановленим графіком.

ГРАФІК ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ФАХІВЦІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 172 «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ  ТА РАДІОТЕХНІКА» (навчальні групи ТСД-41,ТСД-42, ТСД-44, ТСД-45)

ГРАФІК ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ 172 «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ  ТА РАДІОТЕХНІКА»

ГРАФІК ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ НАПРЯМУ 6.050903 «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ»

Склад Державних екзаменаційних комісій:

Комісія № 1

Голова комісії:

начальник служби мережі з комутацією каналів Департаменту технічної експлуатації ПАТ «Укртелеком» Ружинський Володимир Григорович

завідувач кафедри телекомунікаційних систем та мереж Заїка Віктор Федорович

Члени комісії:

доцент кафедри телекомунікаційних систем та мереж Домрачева Катерина Олексіївна;

доцент кафедри телекомунікаційних систем та мереж Лавринець Костянтин Григорович;

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Марков Сергій Юхимович.

Секретар комісії:

завідуюча навчальною лабораторією кафедри телекомунікаційних систем та мереж Перепелиця Наталія Леонідівна – денна форма навчання;

провідний фахівець Навчально-наукового інституту телекомунікацій Циганок Марія Михайлівна – заочна форма навчання.

Комісія № 3

Голова комісії:

Головний радник з питань науково-технічної політики ПАТ «Укртелеком» Каток Віктор Борисович

професор кафедри телекомунікаційних технологій Мельник Юрій Віталійович;

доцент кафедри телекомунікаційних систем та мереж Тарбаєв Сергій Іванович;

доцент кафедри енергоефективних технологій Афанасьєв Павло Валентинович;

професор кафедри телекомунікаційних систем та мереж Власов Олександр Миколайович;

Секретар комісії:

провідний фахівець Навчально-наукового інституту телекомунікацій Богданова Наталія Василівна – денна форма навчання;

провідний фахівець Навчально-наукового інституту телекомунікацій Богданова Наталія Василівна – заочна форма навчання.

Комісія № 5

Голова комісії:

Завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Національного транспортного університету Гавриленко Валерій Володимирович

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри телекомунікаційних технологій Гетманець Олексій Володимирович;

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Жукова Олена Ромуальдівна;

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Іщук Ігор Віталійович;

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Малюженко Михайло Вікторович;

Для осіб, які не можуть прибути для захисту в зв’язку із карантинною ситуацією в країні захист кваліфікаційних робіт відбуватиметься у встановлений час з використанням сервісу Zoom.

Встановіть, будь ласка, додаток Zoom заздалегідь!

Порядок  доступу до конференції:

Аудиторія № 201 –  agetman@ukr.net

Аудиторія № 215 – dekdut215@gmail.com

Аудиторія № 220 – dekdut220@gmail.com

Аудиторія № 222 – dekdut220@gmail.com

Реєстрація на конференцію здійснюється за імʼям та прізвищем латиницею (Наприклад – Igor_Kravchuk)!

За неможливості використання сервісу Zoom Ви повинні повідомити про це відповідальну особу – Дмитренка Володимира Віталійовича (volodymyr.dmytrenko.7@gmaol.com  або за телефоном 0668105702) до 16.00 08 червня 2020 року.

Бажаємо успіху!