Якісна вища освіта – запорука прекрасного майбутнього! Вітаємо студентів групи УІДЗМ-71 з успішним захистом магістерських дипломних робіт!

15:24, 12-06-2020

Безумовно, якісна вища освіта є важливою складовою в житті кожної людини, вона дозволяє рухатися вперед та досягати своєї мети. У сучасному світі вища освіта представляє особливу цінність, вона допомагає отримати хорошу роботу та омріяну посаду, рухаючись по кар’єрних сходах. Якісна вища освіта відкриває нам дорогу у майбутнє, робить нас соціально та інтелектуально розвиненими та дає необхідні знання. Період студентства не випадково називають найкращим у житті. Він не обмежується парами, однокурсниками і гуртожитком. Це щось набагато більше. Цілий світ, який допомагає виплекати Особистість. Завдяки рокам, проведеними в Університеті, кожен має нагоду стати тим, ким він завжди мріяв, займатися тим, до чого найбільше лежить душа, студентські роки залишаються в нашій пам'яті назавжди.

11 червня 2020 року на кафедрі Менеджменту відбулася важлива та довгоочікувана подія, а саме захист магістерських дипломних робіт студентами групи УІДЗМ-71. За результатами захисту було відмічено, що роботи виконані на високому рівні, відзначаються актуальністю, мають наукову і практичну цінність. Дипломні роботи наших магістрів традиційно вражають різноманіттям цікавих тем. Але, що важливіше, всі вони стали приводом до глибоких досліджень, вартих й подальшого продовження. Тож з повною впевненістю та радістю хочемо привітати наших любих випускників із успішних захистом дипломів. Студентами вдало  пройдено останній етап навчання та рішуче подолано самий складний бар'єр. Підведений підсумок багаторічному навчанню в Державному Університеті Телекомунікацій.

Колектив Кафедри Менеджменту щиро вітає своїх випускників магістрів з успішним захистом магістерських  дипломних робіт та бажає блискучих перспектив, благополуччя в житті і доброї вдачі, неймовірних успіхів і життєвих сил, щоб було все, як Ви захочете, і ніяк не інакше! Нехай знання, отримані в університеті, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин у професійній діяльності!