Успішний захист перших випускників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

16:33, 12-06-2020

У цьому році вперше в історії захист дипломних робіт у Державному університеті телекомунікацій проводиться дистанційно. Для кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності така інновація співпала з першим випуском бакалаврів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та  біржова діяльність».

Захист бакалаврських дипломних робіт проводився 9 та 10 червня. У травні онлайн-формат був опробований під час передзахисту, розроблений відповідний регламент. Студенти проводили пробну презентацію. Були виявлені больові місця та надано рекомендації для їх усунення. Якщо у студентів виникали технічні проблеми, викладачі допомагали їх вирішувати.

Захист дипломних робіт проводився на цифровій платформі Zoom (за допомогою відеокамер і з функцією демонстрації свого екрану). Ця платформа в поточному семестрі активно використовувалась кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності для проведення лекцій, семінарів, засідань кафедри, нарад.

Процес захисту дипломних робіт - індивідуальний для кожного випускника. Під час захисту члени Екзаменаційної комісії перебували в університеті та бачили на екрані комп'ютера студента, а той, відповідно, всіх членів комісії. Тексти дипломних робіт члени комісії отримали заздалегідь і вже під час такого своєрідного «мосту» змогли задати необхідні питання. Діалог відбувся.

Онлайн-захист - це унікальна можливість продемонструвати не лише знання з напрямку навчання, а й свої «цифрові» компетенції, а також навички публічної презентації. З усім цим студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» прекрасно впоралися і продемонстрували високі результати в процесі захисту бакалаврських дипломних робіт.