Профорієнтаційна робота кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки з іноземними абітурієнтами

11:20, 25-06-2020

22 червня 2020 року завідувачка кафедри Гайдур Галина Іванівна та Бржевська Зореслава Михайлівна провели зустріч з іноземними абітурієнтами, щодо можливості навчання за спеціальністю 125 Кібербезпека. На цій зустрічі абітурієнтам було розказано про переваги навчання на кафедрі згідно інноваційного змісту навчання, показано апаратно- програмні-комплекси, які встановлено в лабораторії «Академічний центр компетенцій ІВМ (Кіберполігон)». Можливість отримувати міжнародні сертифікати та отримувати матеріали на англійській мові в процесі навчання викликала велику зацікавленість гостей. В кінці зустрічі завідувачка відповіла на всі питання, щодо навчання за спеціальністю.