Старт програми Jump into life:) від lifecell

15:29, 24-09-2020

08 вересня 2020 року lifecell розпочався перший етап програми стажування студентів українських вишів Jump into life:). Відкрито прийом заявок на участь, який триватиме до 31 грудня 2020 року.

Проєкт Jump into life:) lifecell реалізовується з 2009 року. Основна мета – забезпечити студентам практичний досвід, навчити виконувати робочі завдання та допомогти набути професійних компетенцій. Програма допомагає долати проблему відсутності досвіду роботи у випускників вишів та популяризує, зокрема, профільні технічні спеціальності. Стажування в компанії можна пройти за наступними напрямками: телеком-спеціальності, IT, маркетинг, зв’язки із громадськістю, аудит, економіка, фінанси, юриспруденція, продажі, адміністративні спеціальності.

Стажування можна пройти як в головному офісі lifecell у Києві, так і в регіональних офісах у Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці та Миколаєві.

За період реалізації проєкту майже 400 студентів успішно пройшли навчання в компанії, а 146 із них стали частиною команди lifecell. У 2020 році 40 колишніх «джамперів» продовжують працювати та розвивати свою кар’єру в компанії.

Подати заявку на участь можна за посиланням www.lifecell.ua/jump.

Детальніша інформація за посиланням https://www.lifecell.ua/pdf.

Бажаємо успіхів!