Укр.

Робототехніка? А чому б ні?

10:15, 17-10-2020

Всім відомо, що складовою частиною такої складної та важливої галузі як робототехніка, є програмування. Тому є очевидним, що саме на кафедрі інженерії програмного забезпечення потрібно започаткувати даний напрям: створили гурток "Програмування роботизованих систем Arduino" під керівництвом асистента кафедри інженерія програмного забезпечення Дзюби Вадима.

Мета гуртка – ознайомлення студентів із основами механіки, схемотехніки, мікроелектроніки. Отримання початкових знань по влаштуванню робототехнічних систем. Навчання основним прийомам складання і програмування роботизованих пристроїв.

На початковому занятті розглянули основи побудови плати «Arduino». Дізналися про резистори, світлодіоди, макетні плати. І ось перший результат – за допомогою цих елементів створили «проблисковий світлодіодний ліхтар».

Далі буде цікаво….

Дякуємо завідуючій кафедри інформаційних систем та технологій Сторчак Каміллі за надану лабораторію «Інтернет речей. Vodafone».