Оновлення технічної бази кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки сучасними рішеннями запобігання витоку інформації в корпоративних інформаційних системах

10:20, 22-10-2020

Для підготовки фахівців з кібербезпеки дуже важливо отримувати навички роботи з діючими системами, які забезпечують контроль та цілісність корпоративних інформаційних систем.

За сприяння компанії Бакотек і виробника Digital Guardian була отримана ліцензія і доступ до хмарного сервісу Digital Guardian DLP, який дозволить студентам ознайомитись із сучасною системою запобігання витоку інформації корпоративного рівня.

Головною перевагою рішення є можливість контролювати самі пристрої, регулюючи їх рівень доступу і можливість зберігання та роботи з певними групами даних, а також класифікувати дані за рівнем доступу.

Використовуючи цю систему студенти зможуть ознайомитись з можливістю класифікації та захисту конфіденційної інформації, контролю використовуваних додатків і каналів передачі даних.