Організація дистанційного навчання на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

10:33, 17-10-2020

13 жовтня 2020 року Кабінетом Міністрів України було прийнято  рішення про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків. В  зв’язку  з цим студентам Державного університету телекомунікацій  було запропоновано альтернативу проведення навчального процесу в зручному і простому у використанні сервісі для дистанційного навчання Zoom.

Викладацький склад кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності організував ряд   онлайн-конференцій зі студентами університету . Для підключення до конференції слухачеві потрібно лише ввести її ідентифікатор (при необхідності - з паролем). Ви можете підключатися до лекції як з ПК, так і з вашого смартфона! Ви можете включити або відключити своє відео, камеру і мікрофон. Питання ви можете не тільки ставити в голос, а й написати їх в чаті програми: викладач обов'язково на них відповість!

Перед початком онлайн-занять в Zoom необхідно перевірити готовність технічних пристроїв:

• Підготуйте робоче місце: комп'ютер, ноутбук, смартфон, на якому ви прослуховуватиме заняття.
  • Підключіть веб-камеру з вашого пристрою, щоб викладач бачив вас при спілкуванні. У разі якщо програма ще не встановлена на вашому пристрої ви можете завантажити її перейшовши за посиланням https://zoom.us/download

Дочекайтесь появи вікна програми. Натисніть "Увійти в конференцію".

В поле «Вкажіть ідентифікатор конференції» вводите виданий вам викладачем  ідентифікатор, що складається з 10-ти цифр і тире (при повторному підключенні можна буде не вводити ідентифікатор вручну, а вибрати його зі списку).

В поле «Введіть ваше ім'я» введіть Прізвище та ім'я. Переконайтеся, що обраний пункт «Запам'ятати моє ім'я для майбутніх конференцій».

Після цього натисніть на кнопку «Увійти». Натисніть на кнопку «Підключитися з відео». Якщо у вас немає веб-камери, тоді натисніть на кнопку «Підключитися без відео».

Після того, як ви увійшли в конференцію натисніть «Увійти з використання звуку комп'ютера».

Якщо підвести курсор до нижньої частини екрану конференції, з'явиться спливаюче меню

На час лекції викладач може автоматично вимкнути мікрофони у всіх слухачів і вас не буде чути. В цьому випадку, якщо у вас з'явиться питання, його можна написати в чаті натиснувши  на «... Детальніше» та вибрати пункт «Чат» і «Учасники».

Після закінчення лекції  ви вийдете з конференції автоматично, якщо цього не відбулося – натисніть кнопку «Вийти з конференції».

Для  максимально комфортного навчання, і отримання знань в повному обсязі, платформа Zoom дозволяє всім учасникам зручно спілкуватися в режимі реального часу, а тому, шановні студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», розклад занять залишається для вас незмінним, заняття триває півтори години із перервою 5 хвилин, на випадок  якщо у студентів виникають додаткові питання – фідбек отримує кожен слухач, оскільки  платформа Zoom забезпечує відмінний зворотній зв'язок.

Бажаємо успіхів у навчанні та опануванні нових знань за допомогою інтеграційних технологій!