Поліпшення якості відеозв'язку з допомогою штучного інтелекту

11:00, 18-10-2020

Nvidia анонсувала нову платформу відеоконференцзв'язку для розробників під назвою Nvidia Maxine, яка може вирішити деякі з найбільш поширених проблем при відеодзвінках.

Зокрема, Nvidia Maxine буде обробляти дзвінки в хмарі за допомогою графічних процесорів і покращувати якість дзвінків різними способами за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Використовуючи ШІ, Maxine може перебудовувати обличчя і погляди так, щоб вони завжди дивилися прямо в свою камеру, знижуючи вимоги до пропускної здатності для відео.

Інші функції, доступні в Maxine, включають додаткове освітлення обличчя, переклад і транскрипцію в реальному часі, а також анімовані аватари.

Maxine - це не споживча платформа, а набір інструментів для сторонніх фірм для поліпшення свого програмного забезпечення. Поки Nvidia оголосила тільки про одне партнерство - з комунікаційною фірмою Avaya, яка буде використовувати деякі функції Maxine.

"Ми всі стикалися, з проблемою коли пропускна здатність нашого конференц-зв'язку була обмежена. Якщо ми застосуємо ШІ до цієї проблеми, ми зможемо реконструювати відмінності на обох кінцях зв'язку і передавати тільки те, що потрібно передати, значно знизивши вимоги до пропускної здатності", - заявив генеральний менеджер Nvidia по ЗМІ та розвагам Річард Керріс.